Igazi megtiszteltetés volt fellépni a 10. Magyar Örökség Fesztiválon!
Köszönjük mindenkinek, aki eljött, együtt énekelt velünk, meglátogatta a standunkat, vagy részt vett az ukulele workshopunkon. Nagyon sokat jelentett számunkra a támogatásotok és a lelkesedésetek.
Felejthetetlen élmény volt együtt megélni ezt a sok zenét, nevetést és közösségi élményt — reméljük, hamarosan újra találkozunk!
📸 Fotók: Tóth Zoltán